Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: *technik/čka - technická podpora prodeje, Ždár nad Sázavou

Pozice:
*technik/čka - technická podpora prodeje
Zaměstnavatel:
SUYS Czechia s.r.o.
IČO:
63491796
Oblast (okres, kraj):
Ždár nad Sázavou
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

Pracovní náplň:
- Poskytování technické podpory a služeb zákazníkům v německy mluvících zemích prostřednictvím telefonu, e-mailu a on-line komunikace
- Zpracování nestandartních poptávek/objednávek
- Diagnostika a řešení technických problémů a dotazů zákazníků
- Spolupráce s vývojovým týmem při identifikaci a řešení složitějších technických problémů
Očekáváme:
- Technické vzdělání v oblasti stavebnictví, elektrotechniky, strojírenství
- Znalost německého či anglického jazyka výhodou
- Praxe na obdobné pozici nebo motivovaný absolvent technického směru
- Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a odolnost vůči stresu
- Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků
Nabízíme:
- Možnost profesního rozvoje a vzdělávání
- Příležitost pracovat v dynamickém a inovativním prostředí
- Nástup ihned, práce na plný úvazek
- Dovolená navíc, firemní stravování, příspěvek na penzijní fond
Životopisy zasílejte na: svandova@suys.cz, tel: 775 892 549

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Zdenka Švandová
Telefon:
775 892 549
Počet zobrazení inzerátu:
107×